Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Załęże-Sędzięta

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki(Załęże-Sędzięta + 19 km)

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w centrum Makowa Mazowieckiego. Na posesji jest parterowy dom z cegły składa się z trzech izb, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Dzbenin(Załęże-Sędzięta + 18 km)

299 990 zł1 750 m² 171,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne wymiarowe działki budowlane w miejscowości Dzbenin koło Ostrołęki (gmina Rzekuń), ulica Tęczowa. Powierzchnia każdej to 17,5a - wymiary ok. 60m x 30m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ostrykół Dworski

Ostrykół Dworski(Załęże-Sędzięta + 20 km)

63 000 zł1 002 m² 62,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż działkę letniskową o powierzchni 1002m2 w miejscowosci Ostrykół Dworski gmina Długosiodło. Działka jest ogrodzona z jednej strony, posiada nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł134 m² 5 559,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny segment usługowo- handlowy o łącznej powierzchni 134 m2, usytuowany w ścisłym Śródmieściu Ostrołęki. Doskonała lokalizacja zapewniająca intensywny ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Rogowo

Rogowo(Załęże-Sędzięta + 24 km)

732 008 zł32 m² 22 875,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Shelter Hotel & Apartments w Rogowie. Nieruchomość Lokal ma powierzchnię 32m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sokoła

Chrzczanka-Folwark(Załęże-Sędzięta + 23 km)

69 000 zł573 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nie za duża nie za mała, rzec można kompaktowa, działka budowlana usytuowana w kompleksie 36 podobnych działek zlokalizowanych tuż przy rzece Wymykacz (dopływ Narwi) na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Darczyńców

Ławy(Załęże-Sędzięta + 24 km)

96 600 zł966 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom w stanie surowym otwartym Kalinowiec

Kalinowiec(Załęże-Sędzięta + 22 km)

210 000 zł84,92 m² 2 472,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem na dużej działce Kalinowiec, gm. Płoniawy-Bramura Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Kalinowiec, gmina Płoniawy-Bramura, powiat makowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Goworowo

Goworowo(Załęże-Sędzięta + 15 km)

400 000 zł953 m² 419,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek biurowo-usługowy w centrum. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 445/3, 754 o łącznej powierzchni 1100 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Ostrołęka(Załęże-Sędzięta + 22 km)

700 000 zł280 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 280 m mpzp mieszkaniowo-usługowy Ostrołęka, ul. Kościuszki Cena: 700 000 zł Powierzchnia działki: 280 m Typ nieruchomości: działka budowlana/inwestycyjna Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Załęże-Sędzięta

Załęże-Sędzięta,mazowieckie

900 000 zł310 m² 2 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Przepiękna posiadłość położona w pobliżu dorzecza Narwii, w strefie chronionej natura 2000. Odległość do Warszawy 70 km, pełna infrastruktura w pobliskim Różanie. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załęże-Sędzięta

Załęże-Sędzięta,mazowieckie

900 000 zł310 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij