Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Załęże-Sędzięta – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Wesoła

Dzbenin(Załęże-Sędzięta + 18 km)

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy etap osady dzbenin 2 - Twój dom przy ul. Wesołej w cenie mieszkania! Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odetchnie, a dojazd do Ostrołęki zajmie Ci mniej niż 5 minut? Ander Andrzej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lwowska

Różan(Załęże-Sędzięta + 8 km)

695 000 zł252,50 m² 2 752,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Poszukujesz domu, który zarabia na siebie? A może prowadzisz własny biznes i chciałbyś pracować i mieszkać w jednym budynku? Oferuję do sprzedaży nietypowy w kształcie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Torowa

Stacja,Ostrołęka(Załęże-Sędzięta + 22 km)

620 000 zł94,04 m² 6 592,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż; wolnostojący dom wśród zieleni - 94 m2, peryferie miasta, stan surowy zamknięty plus Marzysz o miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Młynarze

Młynarze(Załęże-Sędzięta + 5 km)

950 000 zł123 m² 7 723,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Mamy do zaoferowania Państwu jedną z najbardziej efektywnych i efektownych nieruchomości, które zdarzają się bardzo , bardzo rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Ostrołęka(Załęże-Sędzięta + 22 km)

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom W centrum Ostrołęki, który zarabia na siebie Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowany dom w centrum Ostrołęki. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 130 m2. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sławkowo

Sławkowo(Załęże-Sędzięta + 5 km)

299 000 zł98 m² 3 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Marzy Ci się własne urokliwie siedlisko? Jeżeli tak, to znam miejsce, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i relaksu. Gwarantuję miejsce w którym zaznasz ciszy i spokoju. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Różan

Różan(Załęże-Sędzięta + 8 km)

359 000 zł82 m² 4 378,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo klimatycznego i niedrogiego w użytkowaniu domu drewnianego zlokalizowanego w dość bliskiej odległości od Różana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żebry-Chudek

Żebry-Chudek(Załęże-Sędzięta + 17 km)

529 000 zł130 m² 4 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niedużego, przytulnego domu o powierzchni 130m2. Dom podpiwniczony, wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką, okna pcv. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Ostrołęka(Załęże-Sędzięta + 22 km)

588 000 zł110,88 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle żeromskiego etap IV to kolejny już etap dobrze znanego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Białobrzeg Bliższy

Białobrzeg Bliższy(Załęże-Sędzięta + 20 km)

359 000 zł280 m² 1 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w stanie surowym otwartym Białobrzeg Bliższy Powierzchnia użytkowa: 193,70 m (bez garażu) Powierzchnia całkowita: 280 m Działka: 540 m Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Załęże-Sędzięta

Załęże-Sędzięta,mazowieckie

900 000 zł310 m² 2 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Przepiękna posiadłość położona w pobliżu dorzecza Narwii, w strefie chronionej natura 2000. Odległość do Warszawy 70 km, pełna infrastruktura w pobliskim Różanie. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załęże-Sędzięta

Załęże-Sędzięta,mazowieckie

900 000 zł310 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij